1. اطلاعات ما نشان میدهد که شما عضو انجمن نیستید، لطفا برای استفاده کامل از انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.
  2. 1- لطفا اول ایمیل تان .www نگذارید !
    2-بعد از ثبت نام,ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد, که باید بر روی لینک داده شده کلیک نمایید تا اکانت شما فعال شود.

جملات امید بخش و حکیمانه ....... حتما بخون

شروع موضوع توسط HoMaN ‏Apr 27, 2011 در انجمن ادبیات

1. آفلاین

HoMaN داره خودمونی میشه!

شغل :
    شاغل خخ
    وب سایت:
    بیل گیتس:
    [FONT=&quot]اگر فقیر به دنیا آمده‌اید، این اشتباه شما نیست اما اگر فقیر بمیرید، این اشتباه شما است. [FONT=&quot][/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]سوآمی ویوکاناندن [/FONT]
    [FONT=&quot]در یک روز، اگر شما با هیچ مشکلی مواجه نمی‌شوید، می توانید مطمئن باشید که در مسیر اشتباه حرکت می‌کنید. [/FONT]​
    [FONT=&quot]ویلیام شکسپیر [/FONT]
    [FONT=&quot]سه جمله برای کسب موفقیت: [FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]الف) بیشتر از دیگران بدانید. [FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]ب) بیشتر از دیگران کار کنید. [FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]ج) کمتر انتظار داشته باشید. [FONT=&quot][/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]آدولف هیتلر [/FONT]
    [FONT=&quot]اگر تو برنده باشی، نیازی نیست به کسی توضیحی دهی، اما اگر بازنده باشی، نیازی نیست آنجا باشی تا به کسی توضیحی دهی. [FONT=&quot][/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]آلن استرایک [/FONT]
    [FONT=&quot]در این دنیا، خود را با کسی مقایسه نکنید، در این صورت به خودتان توهین کرده‌اید. [/FONT]

[FONT=&quot]بونی بلر [/FONT]
    [FONT=&quot]برنده شدن همیشه به معنی اولین بودن نیست. برنده شدن به معنی انجام کار، بهتر از دفعات قبل است. [FONT=&quot][/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]توماس ادیسون [/FONT]
    [FONT=&quot]من نمی‌گویم که ١٠٠٠ شکست خورده‌ام. من می‌گویم فهمیده‌ام ١٠٠٠ راه وجود دارد که می‌تواند باعث شکست شود. [FONT=&quot][/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]لئو تولستوی [/FONT]
    [FONT=&quot]هر کس به فکر تغییر جهان است. اما هیچ کس به فکر تغییر خویش نیست. [FONT=&quot][/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]آبراهام لینکلن [/FONT]
    [FONT=&quot]همه را باور کردن، خطرناک است. اما هیچکس را باور نکردن، خیلی خطرناک است. [FONT=&quot][/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]انشتین [/FONT]
    [FONT=&quot]اگر کسی احساس کند که در زندگیش هیچ اشتباهی را نکرده است، به این معنی است که هیچ تلاشی در زندگی خود نکرده. [FONT=&quot][/FONT][/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT]
    [FONT=&quot]چارلز [/FONT]
    [FONT=&quot]در زندگی خود هیچوقت چهار چیز را نشکنید. [FONT=&quot][/FONT][/FONT]
    [FONT=&quot]اعتماد، قول، ارتباط و قلب. شکسته شدن آنها صدائی ندازد ولی دردناک است. [FONT=&quot][/FONT][/FONT]

[FONT=&quot]مادر ترزا [/FONT]
    [FONT=&quot]اگر شروع به قضاوت مردم کنید، وقتی برای دوست داشتن آنها نخواهید داشت.[/FONT]
    *وقتي خدا من رو آفريد مطمئن بود اشتباه نكرده پس چرا من خودم رو قبول نداشته باشم؟

*اگر كتاب زندگي چاپ دوم داشت هرگز نمي گذاشتم كه با غلط چاپ گردد

زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست، امتحان ریشه هاست

آدم خوشبين كسي است كه جدول را با خودكار حل ميكند و بدبين كسي است كه در خيابان يك طرفه به هر دو سمت نگاه مي كند

يادت باشه دنيا گرده,هر وقت احساس كردي به اخر رسيدي شايد در نقطه شروع باشي!!!

تاريك ترين ساعت شب نزديكترين زمان به طلوع خورشيده

هيچوقت عشق رو گدايي نميكنم چون هيچوقت چيز با ارزشي به گدا داده نميشه

جوانان در لذت بردن از زندگي چنان عجولند كه گويي ديگر وقتي برايشان باقي نيست و پيرها چنان ارام زندگي مي كنند كه گويي ده ها سال ديگر زنده خواهند بود!

آرزوهايت را يادداشت کن .خداوند آنها را فراموش نميکند اما تو از خاطرت ميرود .آنچه امروز داري خواسته ديروز بوده است

نگرا ن کارهایی که در گذشته اشتباه انجام دادی نباش ...تمام شد رفت .... نگران کارهایی باش که باید انجام دهی

*قلب آدما مثه یه جزیره دور افتاده میمونه,این که کی واسه اولین بار پا به جزیره میزاره مهم نیست,مهم اون کسی که هیچ وقت جزیره رو ترک نمی کنه...

*غروب شد خورشيد رفت. آفتابگردان دنبال خورشيد مي گشت ناگهان ستاره اي چشمك زد آفتابگردان سرش را پايين انداخت. آري.... گلها هيچوقت خيانت نمي كنند.

*خداوند همه چيز را در يک روز نيافريد. پس چه چيز باعث شد که من بينديشم ميتوانم همه چيز را در يک روز به دست بياورم

*فقط و فقط وقتی برای کسی معجزه رخ می ده که به معجزه اعتقاد داشته باشه نه وقتی که بهش نیاز داشته باشه

*دو مورد بیهوده ترین احساسات، غصه خوردن برای اتفاقی است که افتاده و نگرانی برای چیزی است که احتمال دارد و در آینده روی دهد

لبخنــــــــــد، راه کـــــــــم خــرجـــــــي براي تغيــــــــر چهـــــــــــره است

*چه تو زنده باشي چه نباشي فردا خورشيد دوباره طلوع مي كنه پس بمون و از سهم از خورشيدت استفاده كن

*همواره به آینده فکر کن ، هنوز کتاب هایی برای خواندن ، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند

اتفاق اول بايد در درون من رخ دهد تا تكرار آن را در دنياي بيرون ببينم

ما هميشه صداهاي بلند را مي شنويم, پر رنگها را مي بينيم, سخت ها را مي خواهيم

قافل از اينكه خوبها آسان مي آيند,بي رنگ مي مانند و بي صدا مي روند

*هميشه فکر کن تو يه دنياي شيشه اي زندگي ميکني.پس سعي کن به طرفه کسي سنگ پرتاب نکني چون اولين چيزي که ميشکنه دنياي خودته.

*در دنيا جاي كافي براي همه هست پس بجاي اينكه جاي كسي را بگيري سعي كن جاي خودت را پيدا كني

زيبايي فقط در سطح پوست است وزشتي تا اعماق استخوان مي رود*[​IMG]

زندگي قصه مرد يخ فروشي است که ازاو پرسيدند:فروختي؟ گفت:نخريدند،تمام شد

خداوندا ! دستانم خالی اند و دلم غرق در آمال. یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خالی کن
    [FONT=&quot][/FONT]​
  2. آفلاین

HoMaN داره خودمونی میشه!

شغل :
    شاغل خخ
    وب سایت:
    راز قدرت در قلبی خالص و ذهنی منظم است.

عجب داستان غریبی است!اگر از هر چیزی فقط بهتریتنش را بخواهید ،غالبا همان را بدست می آورید.

مشکل بسیاری از مردم این است که آنان پشتیبانی عالم غیب را در خود نیافته اند.

به خاطر بسپار:هر جا ژرف ترین درد است،عظیم ترین آموزش را به همراه دارد.
    زيبا ترين گل با اولين باد پاييزي پرپر شد . با وفاترين دوست بهمرور زمان بي وفا شد اين پرپر شدن از گل نيست و اين بي وفايي از دوست نيست ازروزگار است

تا حالا فكر كردي كه چرا بعضي وقتها زمين ميخوريم؟ از بدشانسيمون نيست، طبيعت ميخواد به ما ياد بده كه چطور دوباره بلند بشيم

ازدواج مثل قايقراني است.اگر هردو قايقران پارو بزنند حتما پيشميروند

. عكسهاي يادگاري و دوست داشتني در تاريكخانه ظاهر مي شن .اگه يه روزخودتون رو توي تاريكي و تنهايي ديدين، بدونيد كه خداوند داره براتون عكساي قشنگي روچاپ مي كنه...

دستت رو بزار روي قلبت، اين ساعته عمرته كه داره تيك تيك مي كنهجالبه، هموني كه بهت زندگي ميده برات شمارش معكوس رو شروع كرده

فرقي نمي کنه که من اول اومدم يا تو ……مهم اينه که…..کي تا آخرشمي مونه

زندگي هنر نقاشي كردن است بدون پاك كردن. پس هميشه چنان زندگي كنكه چون به عقب باز گشتي نياز به پاك كردن نباشد

عشق از دوستي پرسيد تفاوت من و تو در چيست؟دوستي گفت:من ديگرانرا به سلامي با هم آشنا مي كنم تو با نگاهي.من به دروغي ديگران را از هم جدا مي كنمتو با مرگ

عشق با روح شقایق زیباست, عشق باحسرت عاشق زیباست, عشق با نبضدقایق زیباست, عشق با زهر حقایق زیباست, عشق با در حسرت دیدار تو بودنزیباست.

موفقيت .... تقديم به آنانكه منتظر ديگران نمي مانند.

3. آفلاین

HoMaN داره خودمونی میشه!

شغل :
    شاغل خخ
    وب سایت:
    بیماری عصر ما

اگر انسانها مي دانستند فرصت با هم بودنشان محدود است محبتشان بههم نا محدود مي شد

بياييدکمرنگ باشيم ولي دو رنگ نباشيم

د ستام بوي گل مي داد منو به جرم چيدن گل محكوم كرد ند اما كسي فكر نكرد كه شايد منيك گل كاشته باشم...

برهنگي بيماري عصرماست، تن تو بايد مال كسي باشد كه روحش را برايت عريان سازد

چي مي شد اگه خدا امروز وقت نداشت به ما بركت بده چرا كه ديروزما وقت نكرديم از او تشكر كنيم

عشق مانندعابري هست كه گاه خود را به كوري ميزند تا تو از خيابان عبورش دهي بي انكهبداني عبورت داد

وقتي اولين سيب را از نگاهت دزديدم.تو آنقدر خوب بودي كه جيبهايم را نگشتي و من انقدر هول شدم كه جاي سيب دلم را به تو دادم

اگر کاری رو یه نفر تونسته انجام بده پس تو هم میتونی و اگر تاحالا کسی انجامش نداده تو میتونی اولین نفر باشی.

فرصتها هرگز از بین نمی روند بلکه شخص دیگری فرصت از دست داده ما را تصاحب خواهدکرد

از مخالفت نبايد هراسيد چون فقط وقتي بادبادك مي‌تواند بالا رود كه با باد مخالفمواجه شود

سنگی که تاب ضربه های تیشه را ندارد تندیسی زیبا نخواهد شد، خسته نشو از ضربه های تیشه که وجودت تندیسی زیباست
  4. آفلاین

Hakan داره خودمونی میشه!

• روزای خوبی نیست..خوبم نخواهد شد!
    بسیار زیبا بود خوراک یکی از دوستامه عشقش این جملاته & البته خودمم دوست دارمشون.. ممنون
  5. آفلاین

HoMaN داره خودمونی میشه!

شغل :
    شاغل خخ
    وب سایت:
    آدمی ساخته ی افکار خویش است فردا همان خواهی شد که امروز اندیشیده ای
    امید، نان روزانه آدمی است . رابیندرانات تاگور

امید قوه محرک زندگی است. ساموئل اسمایلز @};-@};-@};-@};-

امید همچون خون در روان آدمیست که اگر نباشد گامی به پیش نمی رود و اگر باشد جهانی را دگرگون می سازد . ارد بزرگ

امید با مرگ هم به گور نمی رود . فردریک شیلر

امید نصف خوشبختی است. ضرب المثل ترکی

امید ، آهستگی و ملایمت زندگی را روشن و شیرین می کند ، خشم و تیزی مایه رنج و بلاست . آهسته رو از عیبجوی می گریزد و شرم و آهستگی را دوست می دارد . بزرگمهر بختگان
    آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است
    پس بی نظیر با ش
    امید دارویی است که شفا نمی دهد ، اما درد را قابل تحمل می کند
    امید ای دریای بی کران عشق جگونه تو را نظاره کنم تو را که از رنج تمام غریبی ها به تو پناه آوردم و آهنگ قلبم را همساز تو ساختم تا اگر دوباره بازیهای روزگار مرا در کاخ سیاه فراموشی حبس کرد از وجود بی آلایشت آهنگ قلبت را به یاد داشته باشم.....

6. آفلاین

Sheida مدیر بازنشسته چت

شغل :
    حسابدار

@};-@};-

داداش هومن واقعا نوشته هات عالیه همیشه موفق باشی

@};-@};-
  7. آفلاین

HoMaN داره خودمونی میشه!

شغل :
    شاغل خخ
    وب سایت:
    مردها را شجاعت به جلو می‌راند و زنها را حسادت.
    زن زشت در دنيا وجود ندارد فقط برخی از زنان هستند که نمی‌توانند خود را زيبا جلوه دهند.
    برنارد شاو

دنيا را نگه‌داريد. می‌خواهم پياده شوم.
    «آنتونی نيولی»

وقتی جوانتر بودم همه چيز را به خاطر می‌آوردم، حالا می‌خواست اتفاق افتاده باشد يا نه!
    « مارک تواين»

شکوه دنيوی همچون دايره‌ای است بر سطح آب که لحظه به لحظه به بزرگی آن افزوده می‌شود و سپس در نهايت بزرگی هيچ می‌‌شود.
    «ويليام شکسپير»

حقيقت براي آدمی، همانست كه از او يك آدم می‌سازد.
    «زمين انسانها»
    آنتوان سنت اگزوپری
    مراقب باشيد چيزهايی را که دوست داريد بدست‌آوريد وگرنه ناچارخواهيد بود چيزهايی را که بدست آورده‌ايد دوست داشته‌باشيد.
    جرج برنارد شاو
    کار کنيد تا همه غصه‌ها و پريشانيهای خود را فراموش کنيد.
    «شعار گاليله»:

هيچ چيز بهتر از کار کردن بجای غصه خوردن، آدمی را به خوشبختی نزديک نمي‌سازد.
    «موريس مترلينگ»

«هيچ وقت با يه آدم احمق دهن به دهن نشو. چون كساني كه از بيرون نظاره‌گر اين دعوا هستند، احمق‌تر از اوني هستند كه بتونن تشخيص بدن حق با توئه يا اون.»

پرنده پنج خصلت داشت
    نخستين اوج در پرواز
    سپس پرواز بی‌همراه
    سه ديگر به منقارش هدف گيرد فرا کهکشانها را
    چهارم رنگ بی‌رنگی
    ودر پايان
    نوايش همچنان نجوا
    «افسانه‌های قدرت؛ کارلوس کاستاندا»

بنده آنی که در بند آنی.
    «ابوسعيد ابو‌الخير»

مولوی:
    «بر هر چه همی لرزی می‌دان که همان ارزی
    زين روی دل عاشق از عرش فزون باشد.»

-بهترين کارها سه کار است:
    تواضع بهنگام دولت، عفو هنگام قدرت و بخشش بدون منت.
    ـــ ميانه‌روی در خرج يک نيمه معيشت است،
    دوستی با مردم يک نيمه عقل و خوب پرسيدن يک نيمه دانش.
    «رسول‌اکرم(ص)»[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  8. آفلاین

sogoll دوست تازه وارد

مرسی داداش دستت درد نکنه
    امیدوارم تو زندگی بهشون عمل کنیم@};-