1. اطلاعات ما نشان میدهد که شما عضو انجمن نیستید، لطفا برای استفاده کامل از انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.
  2. 1- لطفا اول ایمیل تان .www نگذارید !
    2-بعد از ثبت نام,ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد, که باید بر روی لینک داده شده کلیک نمایید تا اکانت شما فعال شود.

شبنم طلوعی در شبکه من و تو + عکس

شروع موضوع توسط seiied ‏Jul 6, 2012 در انجمن سرگرمی

1. آفلاین

seiied کاربر فعال بخش سینما و تئاتر

شغل :
    معدن نمک،نمک ريزي
    تابو شکنی یک بازیگر زن فراری در شبکه من و تو!
    «من وقتی آمدم اینجا [پاریس] متوجه شدم که در کشور ما یک چیزهایی تابو است که در اینجا نیست...»

سینما پارسی: به گزارش سرویس فرهنگی اجتماعی جام نیوز، شبکه من وتو به بهانه اکران فیلم ضدایرانی "زنان بدون مردان" در پاریس به سراغ شبنم طلوعی، یکی از بازیگران بهایی این فیلم رفت و با وی به گفتگو نشست.

گزارشگر شبکه من وتو در یکی از کافه های پاریس با این بازیگر بهایی به مصاحبه پرداخت. بازیگر بهایی پاریس نشین که با پوشش نامناسب در این گفتگو شرکت کرد در اظهاراتی گفت: «خیلی جالب است؛ من وقتی آمدم اینجا [پاریس] متوجه شدم که در کشور ما یک چیزهایی تابو است که در اینجا نیست و من چقدر نسبت به آن ها پیش زمینه دفاعی و وحشت داشتم و سعی کردم که این ها [تابوها] را کم کم بشکنم!»

[​IMG]عکس شبنم طلوعی 1391
    ناگفته نماند که آنچه این بازیگر بهایی از آن به عنوان شکستن تابو یاد می کند همان بی بندوباری و ابتذال و روابط خارج از چارچوب شرع و عرف است.
    شایان ذکر است، شبنم طلوعی، بازیگر بهایی، بعد از خروج از کشور به دلیل ممنوع التصویر شدنش در ایران مصاحبه‌های زیادی را علیه نظام جمهوری اسلامی انجام داده و اخیرا در فیلم ضدایرانی «زنان بدون مردان» ساخته شیرین نشاط بازی کرده است.
    گفتنی است، شبکه من وتو آموزه های دینی را بزرگ ترین مانع در مسیر اهدافشان یعنی ترویج فساد و بی بندوباری می داند به خاطر همین دست اندرکاران بهایی این شبکه در راستای سیاست دولت حامی شان یعنی انگلستان، از هیچ کوششی برای حذف دین و آموزه های الهی در جهت پیشبرد اهداف خود فروگذار نمی کنند.

تمسخر آموزهای دینی از جمله حجاب و پوشش و حیای زن و مصاحبه با بازیگران و هنرمندان معلوم الحال و ضددین اسلام تنها گوشه ای از اقدامات شبکه من وتو در راستای اهدافشان است.