1. اطلاعات ما نشان میدهد که شما عضو انجمن نیستید، لطفا برای استفاده کامل از انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.
  2. 1- لطفا اول ایمیل تان .www نگذارید !
    2-بعد از ثبت نام,ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد, که باید بر روی لینک داده شده کلیک نمایید تا اکانت شما فعال شود.

جدیدترین قیمت موتور سیکلت در آغاز سال 91

شروع موضوع توسط behzad.legend ‏Mar 23, 2012 در انجمن موتور سيكلت و دوچرخه

1. behzad.legend
    آفلاین

behzad.legend مدیر بخش خودرو هیات مدیره مدیر انجمن

• سلام دوستان عزیز چند روزی من مسافرت هستم بعد از ماه رمضان خدمت میرسم شرمنده موقیعتم محیا نیست @};-
    شغل :
    مربی

عصرخودرو: در گشتی که در بازار موتور‌سیکلت زدیم، متوجه شدیم که این بازار هم دست‌کمی از آشفته‌بازار خودرو ندارد.
    به گزارش «عصرخودرو» با گران‌شدن ارز، قیمت موتور‌های به اصطلاح وارداتی بالا کشیده و شرکت‌های داخلی نیز این فرصت را غنیمت شمرده‌ و قیمت‌ها را بالا برده‌اند.
    به گفته فروشندگان موتور‌سیکلت‌، شیب تند و صعودی قیمت‌ها همچنان ادامه دارد و بازار قبل از عید بهترین زمان برای خرید موتورسیکلت است‌.
    اگر با‌زار به همین نحوی که الان ادامه دارد، ادامه پیدا کند‌، قطعا در سال 91 قیمت موتورسیکلت‌های با حجم 125تا150 سی‌سی در حدود 100 تا 200 هزار تومان و موتور‌سیکلت‌های باحجم موتور بالاتر مانند آپاچی و پالس نزدیک به 500 هزار تومان افزایش قیمت خواهند یافت.
    این افزایش قیمت در حالی است که قیمت موتور‌سیکلت در روزهای پایانی امسال نیز از 80 تا 200 هزار تومان بسته به حجم موتور افزایش داشته‌اند.
  2. behzad.legend
    آفلاین

behzad.legend مدیر بخش خودرو هیات مدیره مدیر انجمن

• سلام دوستان عزیز چند روزی من مسافرت هستم بعد از ماه رمضان خدمت میرسم شرمنده موقیعتم محیا نیست @};-
    شغل :
    مربی