باز و یسته کردن سایدبار
 1. اطلاعات ما نشان میدهد که شما عضو انجمن نیستید، لطفا برای استفاده کامل از انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.
 2. 1- لطفا اول ایمیل تان .www نگذارید !
  2-بعد از ثبت نام,ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد, که باید بر روی لینک داده شده کلیک نمایید تا اکانت شما فعال شود.

آغازتعویض کارت‌ معافیت با کارت هوشمند

شروع موضوع توسط !navid! ‏Jan 1, 2012 در انجمن صنایع نظامی و هوانوردی

 1. آفلاین

  !navid! دوست تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏May 14, 2011
  ارسال ها:
  2,656
  تشکر شده:
  47
  امتیاز دستاورد:
  48
  شغل:
  متر کردن خیابان ها :دی
  محل سکونت:
  خونمون
  اینستاگرام:
  navid_007
  جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: دارندگان کارت‌های معافیت از خدمت قدیمی که از ابتدای سال 88 به بعد کارت خود را دریافت کرده‌اند، برای ارائه درخواست اخذ کارت هوشمند از تاریخ 10 دی‌ ماه 90 به مدت یک‌ ماه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس +10 مراجعه و نسبت به تعویض کارت خود اقدام کنند.

  سردار ابراهیم کریمی درباره طرح تعویض کارت‌های پایان‌خدمت و معافیت قدیمی با کارت هوشمند گفت: به منظور یکپارچه کردن کارت‌ها و ایجاد بانک اطلاعاتی و به روزرسانی اطلاعات افراد و همچنین تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به آنان در آینده، طرح تعویض کارت‌های معافیت و پایان‌خدمت از سوی سازمان وظیفه‌عمومی ناجا به مرحله اجرا درآمده است.
  کریمی درباره اهمیت وجود بانک اطلاعاتی از مشخصات افراد و به روز رسانی آن گفت: با چنین دستاوردی سازمان‌ها و اداراتی که نیازمند استعلام آخرین وضعیت خدمتی افراد هستند، می‌توانند به صورت سیستمی از بانک اطلاعاتی سازمان وظیفه عمومی ناجا بهره‌مند شوند.
  به گفته وی با اجرای این طرح از مراجعات حضوری غیرضروری به سازمان وظیفه عمومی و سردرگمی افراد کاسته شده و صدور کارت‌المثنی معافیت و پایان خدمت نیز در کوتاه‌ترین زمان صورت خواهد گرفت.
  جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا با اشاره به اولویت‌بندی در اجرای طرح تعویض کارت‌های پایان‌خدمت و معافیت‌قدیمی با کارت هوشمند خاطرنشان‌کرد: در فاز اول اجرای این طرح افرادی که از ابتدای سال 88 به بعد کارت‌ معافیت غیرهوشمند دریافت کرده‌اند از تاریخ دهم دی ‌ماه 90 به مدت یک ماه مهلت دارند تا به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس +10 مراجعه کرده و ضمن ارائه مدارک لازم و تحویل کارت قدیمی خویش درخواست خود را برای دریافت کارت هوشمند به ثبت رسانده و رسید اخذ کنند
  کریمی با بیان اینکه برگ رسید تا زمان صدور کارت هوشمند به عنوان جایگزین مدرک معافیت محسوب می‌شود، افزود: امید است تا خردادماه سال آینده کلیه کارت‌های معافیت قدیمی در سراسر کشور با کارت‌های هوشمند تعویض شود و از ابتدای تیرماه همان سال نیز طرح تعویض کارت‌های پایان خدمت آغاز خواهد شد.
  وی با ابراز امیدواری از اتمام این طرح ظرف مدت دو سال، گفت: پس از اجرای کامل این طرح کارت‌های قدیمی از اعتبار ساقط خواهند شد.