باز و یسته کردن سایدبار
 1. اطلاعات ما نشان میدهد که شما عضو انجمن نیستید، لطفا برای استفاده کامل از انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.
 2. 1- لطفا اول ایمیل تان .www نگذارید !
  2-بعد از ثبت نام,ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد, که باید بر روی لینک داده شده کلیک نمایید تا اکانت شما فعال شود.

راههاي شناخت دختر مجرد

شروع موضوع توسط Yasi ‏Aug 10, 2010 در انجمن ازدواج

 1. آفلاین

  Yasi دوست تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 11, 2010
  ارسال ها:
  898
  تشکر شده:
  2
  امتیاز دستاورد:
  0
  محل سکونت:
  شهر قلمدانهاي مرصع
  چگونه يک دختر مجرد را تشخيص بدهيم ؟  دنيايي را تصور کنيد که در آن همه ي افراد مجرد روي پيشانيشان نوشته مي شد و روي پيشاني افراد متاهل نيز وضعيتشان را مي نوشتند. آيا به نظرتان زندگي اينطور شادتر نبود؟ مسلماً با اين کار پيچيدگي زندگي کمتر مي شد، مخصوصاً براي آن افرادي که پيوسته دنبال شخصي هستند تا به اندازه ي خودشان مشتاق براي ادامه رابطه باشد.

  بله، اينطوري انتخاب ها در زندگي بسيار آسان تر ميشد. اما حال که دنيا اينطوري نيست، ما بايد با اين واقعيت روبه رو شويم. اينکه بدانيم سمت چه کسي برويم که دست رد به سينه مان نزند کار دشواري است، اما بايد ياد بگيريم.


  چه کسي آمادگي لازم را دارد؟
  متاسفانه ما در دنيايي زندگي نمي کنيم که مجرد يا متاهل بودن افراد روي پيشاني هايشان حک شده باشد. تشخيص مجرد يا متاهل بودن بسيار دشوار و نيازمند زمان است و با يک ديدار قطعي نمي شود.


  به خاطر داشته باشيد که يک راه معين براي تشخيص اين مسئله وجود ندارد. شما بايد از حالات ظاهري زنان مجرد اين مسئله را تشخيص دهيد.


  به اطراف نگاه مي کند:
  در مهماني ها زنان متاهل معمولاً علاقه اي به اينطرف و آنطرف نگاه کردن نداشته و به دنبال همراهي براي خود نمي گردند. اما دخترهاي مجرد پيوسته مشغول نگاه کردن به اطراف در جستجوي مردي براي همراهي هستند.  به شما نگاه مي کند و لبخند مي زند:
  نگاه کردن معمولاً جزء اولين علائم علاقه است. و اگر مي بينيد که زني شما را عميقاً نگاه مي کند و لبخندي روي لبانش است، به اين معني است که دوست دارد شما را هم امتحان کند. پس جلو برويد.  با مردها در مهماني صحبت مي کند:
  اگر مي بينيد که زني با مردها در فاصله هاي مختلف صحبت مي کند، نشان دهنده ي اين است که طالب گفتگو است. جلو رفته و سر صحبت را باز کنيد تا بيشتر در مورد او بفهميد.  به ساير زوج ها با ناراحتي نگاه مي کند:
  اگر از دور مشغول نگاه کردن به او هستيد و مي بينيد که با ناراحتي به ساير زوج ها نگاه مي کند، احتمالاً ياد زمان هايي افتاده است که خود نيز کسي را در کنارش براي همراهي داشته است. اينجاست که شما بايد وارد عمل شويد.  حرکاتش به خوبي بيان مي کند که مجرد است:
  زبان جسماني يک فرد خيلي چيزها مي تواند در مورد او بازگو کند. مطمئناً اگر زني متاهل باشد به سادگي سمت مردها نمي رود. اگر اينقدر شجاعت داريد که به او نزديک شويد، جلو رفته و ببينيد که زبان جسماني او چه مي گويد:

  کسي که به صندلي تکيه داده و دست به سينه نشسته است: "جلو نيا وگرنه با پاشنه ي کفشم مي کوبم توي صورتت."

  کسي که به آرامي بازو و پايش را لمس مي کند: " بيا با هم صحبت کنيم."

  زياد صحبت ميكند:
  اگر مثلاً با يکي از زنان همکارتان شروع به صحبت مي کنيد، و در يکي از اين گفتگوها به شما مي گويد آشپزي زياد مي کند، هر هفته به باشگاه مي رود، و به کلاس هاي هنري نيز مي رود به اين معني است که مجرد است و همه ي اين کارها را براي مشغول نگاه داشتن خود انجام مي دهد.


  معمولاً با دخترها براي گردش بيرون مي رود:
  زنان متاهل اگرچه با دوستان دخترشان هم بيرون مي روند اما وقت زيادي را هم براي بيرون رفتن با مردشان صرف مي کنند. اگر مي بينيد که زني فقط و فقط با دخترها بيرون مي رود نشان دهنده اين است که مردي براي بيرون رفتن با خود ندارد.


  با ساير مردها مي رقصد:
  اگر مي بينيد که زني در يک ميهماني با مردهاي متعدد و مختلفي مي رقصد (و مي دانيد که با يک گروه دختر به آن مهماني آمده است) مي تواند نشان دهنده ي اين باشد که با مردي رابطه ندارد و در صدد برقراري ارتباط و شروع يک رابطه است.


  رفتاري بسيار دوستانه دارد:
  تجربه نشان مي دهد که زنان متاهل در مقايسه با زنان مجرد رفتاري کمتر دوستانه با ساير مردها دارند. وقتي مي بينيد که زني با همه مردها بسيار دوستانه و مهربانانه برخورد مي کند، احتمال اين وجود دارد که مجرد باشد.


  خودتان بفهميد...

  اگر فرد خاصي را در ذهن خود داريد، لزومي ندارد که همه ي اين نکات را تند تند در مورد او امتحان کنيد تا بفهميد که مجرد است يا خير. مي توانيد اين مسئله را خودتان به راحتي با نزديک شدن به او و درخواست شماره تلفنش متوجه شويد. ممکن است بگويد که دوست پسر دارد، اما شما بايد تلاشتان را بکنيد.

  اگر چنين چيزي گفت مي توانيد از او بپرسيد که دوست پسرش چطور به او اجازه مي دهد که تنها بيرون برود و با عکس العمل او مي توانيد پي به راست يا دروغ بودن حرفش ببريد.


  در مواجه با يکي از همکاران اين کار سختي است. چون نمي توانيد مستقيماً جلو رفته و بپرسيد دوست پسر دارد يا نه. براي چنين افرادي مي توانيد از همان راه هايي که قبلاً ذکر شد استفاده کرده و از حرکاتش پي به قضيه ببريد.

  پس اگر ديديد که همه ي علائم در مورد او نشاندهنده ي اين بود که مجرد است، همه علاقه و اشتياق و توان خود را جمع کرده و به سمتش برويد. اگر شما را رد کرد، ناراحت نشويد و فکر کنيد که متاهل بوده است. زنان ديگري هم براي انتخاب کردن هستند

  . ​