1. اطلاعات ما نشان میدهد که شما عضو انجمن نیستید، لطفا برای استفاده کامل از انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.
  2. 1- لطفا اول ایمیل تان .www نگذارید !
    2-بعد از ثبت نام,ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد, که باید بر روی لینک داده شده کلیک نمایید تا اکانت شما فعال شود.

جوک جدید و اس ام اس لاتی

شروع موضوع توسط ali bi kas2 ‏Jul 29, 2010 در انجمن SMS های جدید

1. آفلاین

ali bi kas2 دوست تازه وارد

جوک جدید و اس ام اس لاتی

جولای 12, 2010 در 2:15 ب.ظ · در دسته sms اس ام اس, اس ام اس جديد, جک جدید, ساير جك ها, طنز

لوتی ترین اس ام اس سال:
    عشق تو مرا نموده قاطی
    ما نو چه ایم و تو گنده لاتی!

تو جمع فتنه و رنج
    منم درمانده منهای زر و گنج
    سرا پا من وفایم بخش بر دو
    تو بی مهر و وفایی ضرب درپنج

0 o
    []=!_[]__
    /\ @@\\_
    Falajetim rafigh!

اتل متل يه اردك دلم برات زده لك چه با پيام چه با تك دوست دارم بي ككك

.انواع زن از ديد اداره برق:زن خوب: چراغ خونه
    زن چاق: لامپ حبابي
    زن لاغر: لامپ مهتابي
    زن صيغه اي: لامپ كم مصرف
    زن زشت: چراغ خواب
    زن خوشگل: لوستر
    زن غرغرو: مهتابي استارت خراب

(‘.’)
    <)(>
    ][
    چیه؟
    دلم برات تنگ شده دارم نگات میكنم

شباهت گوز با دوست دختر: 1هر2تاشونو كه ول كنی راحت میشی 2 (اگر باملایمت باهاشون رفتار كنی چس میشن 3 (اگر كسی بفهمه گندش درمیاد

کجایی خوشگلم ، شیطون بلایم؟!
    نمی آیی ببینی گریه هایم
    از اون روزی که تو کردی جوابم
    نمی دونی که می سوزد کجایم

من عاشق نان داغم ای دوست
    پروانه دشت و باغم ای دوست
    گویند که زن چراغ خانه است
    من کشته چلچراغم ای دوست!

ممدلی میخواد بره خواستگاری به خانوادش میگه اگه خانوادی دختره زرزر کردن هیچکس حق گو خوردن نداره به جز آقام

كوزه در دست پیش می آید
    یك نفر مست پیش می آید
    عاشقی جرم نیست ای مردم
    اتفاقی است پیش می آید

ممدلی به غضنفر می گه بیا بریم نماز جمعه بخونیم نفری ۱۰۰۰۰تومن میدن ! غضنفر می گه اگه ندادن چی ؟ ممدلی می گه خوب می گوزیم باطل می شه!

اگر سوزم سزا باشد اگر دردم
    دوا باشد از این بدتر کجا باشد
    که دوست از دوست جدا باشد

پت ! پت ! پت ! پت ! پت !
    پت ! پت ! پت ! پت!
    پت ! پت ! پت !
    پت ! پت !
    اين صداي موتور قلب منه که از دوريت ، به پت پت افتاده !!!

خانومهایی که فکر میکنن برای به دست آوردن دل شوهراشون
    باید به شکمشون رسید ٬یه کم سطح بالا فکر میکنن !!!

دوست دخترآدم مثل آدامسه 1:داشتن يه بسته آدامس بهتر از يه دونه ادامسه 2:فراموش نکن پايان هر آدامسي سطل زباله است پس براي هيچ آدامسي قيمت زيادي نده 3: آدامسه نيمه خورده کسي رو نخور 4: جويدن طولاني مدت آدامس جز بي مزه شدنش حاصلي نداره 5: حسرت آدامسي که دور انداختي نخور 6: ازدواج مثل قورت دادن آدامس ميمونه هيچ آدم عاقلي آدامسشو قورت نميده

زنه رشتیه داشته رانندگی می کرده پلیس جلوشو می گیره . می گه : بکش بغل……بیا پایین……زنه می گه : سرکار نمی شه بیام بغل بکشم پایین…؟!!!

بنظر دانشمندان آمريکائي: رابطه مگس با انسان در جهان هستي دو نوع بيشتر نمي باشد : رابطه اول مگس روي شما مي نشيند : در اين رابطه معلوم ميشه كه شما انسان گ…..ي هستي ! رابطه دوم مگس روي شما نميشيند در اين رابطه نيز معلوم مي شود كه شما هيچ گ…ي نيستيد

جون خودت یکبار گردنتو تکون بده
    :
    دلم واسه صدای زنگولت تنگ شده

ما را نکشان به سوی لبهای خودت
    برگرد برو بخواب در جای خودت
    میخوای اگر ببوسمت حرفی نیست
    اما همه عواقبش پای خودت

دور و زمونه بدی شده، وقتی پول داری و میگ###وزی همه میگن چی فرمودین؟
    ولی وقتی پول نداری و حرف میزنی میگن:باز تو گ####وزیدی؟!؟

-مگسه میشینه رو باسن گاوه، گاوه میگه: مااااااا، مگسه میگه: جون، دردت اومد؟

از غضنفر پرسیدند: سخت‌ترین روزهای زندگیت کی بوده؟ میگه: چهار روز اول عروسیم! میگن: چرا؟ میگه: چون خجالت میکشیدم باد صدادار ول کنم

می خواستم ببینم مسئول ارسال اس ام اس مخابرات سر کارشه یا باز هم جیم زده؟
    تو راحت باش!

تکنولوژی پیشرفت کرده…
    قبلا زنگ می زدن در می رفتن… الان اس ام اس می دن در می رن

مردی وسط میهمانی خوابش برده بود و چرت می زد. یک دفعه وسط چرت زدن با صدای بلند گوزید. چشمش را باز کرد و دید همه مهمانان دارند او را نگاه می کنند. خجالت کشید و خواست موضوع را عوض کند گفت: من همین الآن خواب مرحوم پدرم را می دیدم که داشت با من حرف می زد. یکی از مهمانان گفت: اتفاقا ما هم صدای ایشان را شنیدیم

دختره س**ین**ه های خیلی خوشگلی داشته از تو پارک رد میشده . یه پسره میگه جیگر پ***ست**ون هات رو بده بخورم . یه پیرمرده هم اون گوشه نشسته بوده داشته به زور بلال میخورده . برمیگرده میگه : پسر جون تو که دندون داری بیا این رو بخور .من اون و میخورمش

گفتم دوستت دارم نگاهی به من کرد و گفت :چند تا ؟ دستام رو بالا آوردم و تمام انگشتهای دستمو نشونش دادم اما اون به کف دستام نگاه می کرد که خالی بود

یه مورچه بگیر…شلوارشو در بیار …شرتشم در بیار…نترس در بیار…برش گردون سوراخ باسنشوببین دلم برات انقدر شده

شباهت پیاز و دوست دختر چیه ؟؟؟؟؟ ……. هر دوتاشون اشک آدم رو در میارن تا بکشن پایین!!!

انواع دختر :
    ۱۳ ساله : ببو
    ۱۷ ساله : لیمو
    ۲۲ ساله : هلو
    ۲۹ ساله : آلو
    ۳۵ ساله : لبو
    ۴۵ ساله : کدو
    ۵۵ ساله : لولو

دلم می خواد بخورمت… نه اینکه فکر کنی عاشقتم… نه اینکه فکر کنی دوست دارم… نه… فقط واسه اینکه یه گهی خورده باشم!!!

یه روز چهار تا راهبه میرن پیش پدر روحانی که توبه کنن. اولی میره تو میگه: پدر! من اغفال شدم و برای یکی ج####ق زدم! پدر میگه: اشکال نداره بیا دستت رو تو آب توبه بشور، تا گناهانت پاک بشه. دومی میره تو میگه: پدر من هم اغفال شدم و یکی به سی###نه من دست زد! پدر هم میگه: بیا سی###نت رو تو آب مقدس بشور و برو. بعد نفر سوم که میاد بره تو، چهارمی بهش میگه: خواهر ماری، کو###نت رو تو آب نشوری‌ها! من میخوام قرقره کنم!

دانشمندان کشف کردند : کسانی که موقع ریدن فکر می
    کنند هنگام فکر کردن می رینن !!!

مگر نمی دانی بزرگترین دشمن آدمی فهم او ست ؟ تا می توانی خَر باش تا خوش باشی

فکر میکنی خیلی زررنگی؟ نه عزیزم.
    زرنگ تو نیستی.
    زرنگ نوشابست که همه ازش لب میگیرن.
    زرنگ آفتابست که همه رو دید میزنه.
    زرنگ زنبور عسله که همه چیزشو میخورن.
    دیدی زرنگ تو نیستی؟

بچه :مامان امروز تو اتاق انتظار بابا ازم خواست از جام بلند شم و جامو بدم به یه خانوم!
    مادر: خیلی کار خوبی کردی پسرم!
    بچه: ولی آخه من رو پای بابا نشسته بودم

بچهه زنگ میزنه 110 میگه: پدر و مادرم 2 ساعته حمامند در نمیان پليس, میگه: ازسوراخ ببین زنده اند؟ ميگه: مادرم مرده ولی كون پدرم هنوز تكان میخوره.!

يه آقايي براي تسليت گفتن، مي خواست بره خونه کسي که به تازگي زنشو از دست داده بوده ولي اشتباهي مي ره خونه آقايي که دوچرخه شو گم کرده بود، بهش تسليت مي گه ولي طرف با کمال خونسردي مي گه:
    نه آقا راحت شدم از دستش، جلوش تاب داشت، تهش باد مي داد و تازه هرکي مي رسيد، مي پريد روش!

پيرزنه لخت ميره جلوي شوهرش و ميگه: حاجي، برات لباس عشق پوشيدم!
    پيرمرده ميگه: دستتون درد نكنه حاج‌خانم، ولي كاشكي اتوش مي‌كردي!!!

يه بنده خدايي با يه پليس زن ازدواج مي‌كنه. رفيقاش ازش مي‌پرسن: شب حجله رو چه جوري گذروندي؟ ميگه: به علت سرعت غير مجاز، ورود ممنوع و نداشتن كلاه ايمني، 3 بار جريمه‌ام كرد!!!

یارو می ره آمپول بزنه پرستار می گه لطفا شلوارتون رو در بیارید. درمیاد می گه: والا من خجالت می کشم اول شما در بیارید

توصیه دخترانه : اگه یه موقع مورد حمله یک پسر قرار گرفتی شلوار اونو بکش پایین دامن خودتو بده بالا ! فکر بد نکن! آخه اینجوری تو میتونی بدوی ولی اون نمیتونه

کاندید ریاست جمهوری آمریکا : اگر دو ساعت برق ژاپن بره ما در تكلنوژي از ژاپن پيشي ميگيريم.
    کاندید ریاست جمهوری ایران : اگر دو ساعت برق ايران بره ما در جمعيت از چين پيشي ميگيريم

میدونید اگه یه مرد وارد حموم زنونه بشه چی میشه؟ زنا میکشنش ولی اگه یه زن وارد حموم مردونه بشه مردا همدیگرو میکشن

انواع ریدن بچه: 5 ماهگی تو دستت, 5 سالگی تو اعصابت, 15 سالگی تو هیکلت, 20 سالگی تو آبروت, 25 سالگی تو پولت وقتی که مردی تو روحت
    گفتی که ترکم میکنی / راضی به مرگم میکنی / هر آنچه میخواهی بکن / اما فراموشم نکن .

میره امتحان واسه گواهینامه پایه یک بده .. افسره ازش می پرسه : لرزش پیستون می تونه از چی باشه ؟؟ میگه : والاه فچ می کنم لرزش پیستون از شل بودن کرست باشه !

در نهان، به آناني دل مي بنديم که دوستمان ندارند و در آشکارا
    از آناني که دوستمان دارند غافليم، شايد اين است دليل تنهايي ما

از لره مي پرسن؟ چه طوري لر شدي ؟مي گه: اولش تفريحي بود