باز و یسته کردن سایدبار
 1. اطلاعات ما نشان میدهد که شما عضو انجمن نیستید، لطفا برای استفاده کامل از انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.
 2. 1- لطفا اول ایمیل تان .www نگذارید !
  2-بعد از ثبت نام,ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد, که باید بر روی لینک داده شده کلیک نمایید تا اکانت شما فعال شود.

جذب دختران در چند ثانیه به روش صحیح

شروع موضوع توسط * B@H@REH T@K * ‏Sep 11, 2011 در انجمن سرگرمی

 1. آفلاین

  * B@H@REH T@K * کاربر ویژه

  تاریخ عضویت:
  ‏Oct 4, 2010
  ارسال ها:
  5,547
  تشکر شده:
  3,667
  امتیاز دستاورد:
  113
  شغل:
  ArchitecT
  محل سکونت:
  UsA
  از همان روزهای برخورد تا هرچه با او دوست هستید با چشمانی گیج و مبهوت و غمگین از عشق نگاهش کنید نگاهی شبیه یک پسر بچه چهار ساله که به مامان خود با مهر و عشق نگاه می کند و دلش می خواهد مامانش بغلش کند و نوازشش کند :5:


  وقتی از شما پرسید تا حالا با کسی بوده ای (سوالی که بسیاری از دخترها در آغاز می پرسند ) به هیچ عنوان جوابتان مثبت نباشد ! جواب مثبت یعنی تیر خلاصی و دفع دختر بهتر است یک جواب مبهم و دو پهلو بدهید تا حس فضولی اش تحریک شود (‌ حسی که در نزدیک کردن یک دختر به یک پسر بسیار موثر است ودر اینباره خواهم نوشت) :1> حتی یک کم حسادت او نسبت به افرادی مبهم در صورتی که موجب رقابت او با رقیبان فرضی اش بشود بسیار مفید است (البته به شرطی که این رقبا فرضی باشند و خودش هم ۱۰۰٪ مطمئن نباشد که در حال حاضر یا در گذشته دختر دیگری توی دست و بال شما بوده یا نه ! :d


  وقتی که به شما گفت : ((چرا برای خودت یک دوست دختر نمی گیری ؟))یا ((برای خودت یک دوست دختر بگیر)) ( حرفی که وقتی دختر خودش هم می خواهد با شما دوست شود می زند ) با یک زبان بغض گرفته و نگاهی عاشق بگویید یکنفر هست که خیلی برایم ارزشمند است و دلم می خواهد .... و یکی دو تا از نشانه هایش را بدهید و بحث را قطع کنید .:5:


  از تاثیری که خریدن یک شاخه گل بر روی یک دختر دارد غافل نباشید

  هیچگاه به او نگویید دوستت دارم ! با اینکار اگرچه همان لحظه به اندازه یک دنیا خوشحال می شود ولی عیبش این است که شما دیگر چیز تازه ای برایش نخواهید داشت !

  گاه گداری ( بستگی به آدمش دارد) خودتان را به احساساتی شدن بزنید . مثلا از دیدن یک منظره طبیعی شاعر و دیوانه شوید یا از یک چیز اندوهبار گریه کنید !

  گاه گداری کلاس غمگینی بگذارید و توی خودتان بروید و با او کم حرف بزنید و اگر پرسید جواب درست و حسابی ندهید و جوری جلوه بدهید که یک غمی توی دلتان است ولی به دلیلی نمی توانید بگویید:5