باز و یسته کردن سایدبار
 1. اطلاعات ما نشان میدهد که شما عضو انجمن نیستید، لطفا برای استفاده کامل از انجمن ثبت نام کنید یا وارد انجمن شوید.
 2. 1- لطفا اول ایمیل تان .www نگذارید !
  2-بعد از ثبت نام,ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد, که باید بر روی لینک داده شده کلیک نمایید تا اکانت شما فعال شود.

روش های مخ زنی در گذر زمان...

شروع موضوع توسط !!!arash!!! ‏Aug 25, 2011 در انجمن تصاویر و مطالب جالب و خواندنی

 1. آفلاین

  !!!arash!!! دوست تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 25, 2011
  ارسال ها:
  1,052
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  36
  محل سکونت:
  کرج
  سلام امروز یه مطلب باحال اوردم میخوایم ببینیم مخ زنی در گذر زمان چه

  تغییراتی کردهدر عصر حجر  در این عصر چون هم زن و هم مرد زبون همدیگه رو نمی فهمیدن(چون هنوز زبان اختراع نشده بود) کار مردا سخت تر بود.چون دیگه نمیشد با صحبت کردن و عزیزم ساعت چنده و ببخشید مستقیم کدوم طرفه و .... مخ طرف رو بزنی.پس باید با استفاده از ظاهر و عملیات محیرالعقول یه زن رو به دست میوردی.از جمله روش های مخ زنی این دوره عبارت بودند از:


  * داشتن گرز بزرگ تر و و محکم تر (مثل امروز که هر کس ماشینش شیکتر و با کلاس تر باشد گزینه های بهتری گیرش میاد!)


  *داشتن پشم و پیلی در ناحیه سینه آقایون (نکته: پشم و پیلی نام یکی از عضو های بسیار مهم و حیاتی در بدن مرد های قدیم بود که نشانه مردانگی هم بود.)


  *داشتن غار بزرگ تر


  *داشتن لباس!(که این یکی رو فقط مرفهان بی درد اون دوره داشتند)


  هدف از مخ زنی: بر اساس نقاشی های به دست آمده از روی غار ها انجام این عملیات احتمالاً هیچ هدفی رو دنبال نمی کرده و تنها جهت هضم شدن غذا بوده!(چون بر اساس مطالعات پزشکی گوشت دایناسور دیر هضمه و باید فعالیت شدید! داشته باشی تا هضم بشه)

  [HR][/HR]
  بعد از عصر حجر

  یه عصری اومد که در اون زن ها خیلی راحت در دسترس بودند و لازم نبود کلی تلاش کنی تا مخشون رو بزنی. البته به دلیل تلاش های زیادی که بعضی از زنان فمنیست جهت حذف کردن این قسمت تاریخ داشته اند ما اطلاعات دقیقی از این دوران نداریم.ولی میدونیم همیشه هم نبوده که مردا زجر بکشن!بلکه یه دوره ای توی تاریخ بوده که مردا حالشو بردند و چیز دیگه ای که میدونیم اینه که احتمالاً زنهای این دوره انسانهای بسیار فهیم و با منطقی بوده اند و خودشون درک کردند که اگر الکی کلاس بذارند ترشیده می شن و میمونن روی دست ننه باباهشون واسه همین هیچوقت نه نمیگفتند!!!!

  [HR][/HR]
  دوره هخامنشی

  در این عصر رن و مرد زبون همدیگه رو می فهمیدند ولی هنوز ساعت مچی اختراع نشده بود که بشه با گفتن جمله عزیزم ساعت چنده مخ یه دختر خانوم رو بزنی! و اصولاً زن های این دوره دو دسته بودند یکی زن های اشراف زاده و درباری بودند که کافی بود یه تیکه ناقابل بشون بندازی تا حسابت با کرام الکاتبین و شخص داریوش و کورش کبیر باشه و دسته دیگه زن های رعیت بودند که تنها کاری که بلد بودند آشپزی و آوردن آب از چاه بود!برای همین در این دوران برای اینکه یک زن خوب رو برای خودت برداری باید اول کلی زحمت می کشیدی و روش های شمشیر زنی و ... رو یاد می گرفتی.بعد میرفتی توی جنگ شرکت می کردی.بعد اگه احیاناً زنده می موندی میتونستی یکی از زن های دشمن رو واسه خودت به غنیمت ببری!پس می بینیم که باز هم علی رغم اینکه انسان بسیار پیشرفت کرده بود(نسبت به عصر حجر) اما بازم مخ زنی یکی از کار های شاق بود!اما برای زدن مخ زنان درباری باید ویژگی های زیر رو مد نظر قرار میدادند:

  [HR][/HR]
  *حداقل یکی از اجداد پدری و مادری باید یه ربطی به دربار داشته باشه تا مثلاً خون پادشاهان در رگ اون مرد جاری باشه(به اصطلاح امروزی آقازاده باشه!!!)


  *داشتن شمشیر از جنس طلا و سپر از جنس نقره و نیزه از جنس برنج (رجوع شود به شرایط گرز در عصر حجر)


  *داشتن ریش بلند (رجوع شود به شرایط پشم! در عصر حجر)


  هدف از مخ زنی: بر اساس کتیبه های به جا مانده از تخت جمشید هدف از مخ زنی داشتن نوکران و کنیزان زیاد و خوردن شراب بوده

  [HR][/HR]

  دوره قاجار

  در این دوره یه پادشاهی بوده به اسم آقا (آغا) محمد خان قاجار که همه میدونیم چه مرگش بوده! آره دیگه خلاصه به خاطر این بلای خانمان سوزی که این جناب بش دچار شده بودند(و ایشالله خدا نصیب هیچ مردی نکنه) یه کمی زیاد عقده ای شده بودند و به همین دلیل نمی تونستند ببینن که یه مردی برای اینکه زن دلخواهش رو به دست بیاره عملیات مخ زنی انجام بده و هر کسی که این کارو می کرد چشماش رو در می آورد تا عبرت بقیه شه!و کلاً اون عملیات قدغن و غیر قانونی بوده. به همین دلیل در اون زمان به دلیل این محدودیت فوق العاده روش مخ زنی زیاد پیشرفتی نکرد و به دلیل زیر زمینی بودن! اطلاعات دقیقی از چگونگی انجام آن در دست نیست.البته بر اساس یک نوشته تاریخی تأیید نشده در این دوران برای مخ زنی بی بی صغرا و ننه سکینه پس از شناسایی دختر مورد نظر(یا همون طعمه) و در صورت تأیید این عزیزان و زدن مهر استاندارد و ایزو 9002 ادامه عملیات در خانه پدر دختر و تحت عنوان خواستگاری انجام میشد و نه پسر دختر رو می دید و نه دختر!(به نظر من که خیلی باحال بوده.فکرشو بکنید یه روز مامانتون بیاد بتون بگه عزیزم امروز ساعت 5 برو کافی شاپ هویج دوست دخترت اونجا منتظرته!)


  هدف از مخ زنی: داشتن پسر جهت ادامه شغل پدر!


  دوره پهلوی

  در این دوره مردم یه کمی زیاد سیاسی فکر می کردند و اصولاً زیاد توجهی به دختر و مخ و این حرفا نداشتند و به غیر از شهرام شب پره و ابی و فردین بقیه مردا تو فکر براندازی نظام بودند! برای همین حکومت هم برای این که بیاد کار مردا رو آسون تر کنه و باعث بشه اونا دیگه به سیاست فکر نکنن یه مکان های رو درست کرد به اسم کاباره خلاصه در این دوران هم به دلیل سهولت بیش از حد دسترسی به دختر! عملیات مخ زنی چندان پیشرفتی نداشت . اما خوب بر اساس نسخه های به جا مانده از فیلم های فارسی آن دوران چند تا کار سخت برای مخ زدن باید انجام میشده که عبارت بودند از:  *فقیر بودن و بی خانمان بودن پسر!(جهت زدن مخ دختران مرفه و بی درد این امر بسیار لازم بوده است)

  *داشتن زور زیاد و توانایی دریبل زدن چند نفر به طور همزمان....نه چیز ببخشید منظورم توانایی کتک زدن چند نفر به طور همزمان بود(امان از دست این عادل فردوسی پور!)

  *شباهت ظاهری به محمد علی فردین و بهروز وثوق

  *کشیدن سختی های بسیار در دوران کوردکی.

  *داشتن شلوار دمپا گشاد و کت چهار خانه و ریش مدل داریوشی

  *توانایی خواندن آهنگ سلطان قلب ها به صدای بلند!

  *داشتن ویژگی مردانه در حد دعوت شدن به تیم ملی!(به طور مثال اون دوران یکی از نشانه های مردانگی بوی عرق و بوی نئشه آور! توالت بعد از خروج مردان بود! در حالیکه امروز این دو تا بو نشانه آبرو ریزی و بی کلاسیه)


  هدف از مخ زنی:رسیدن به پول و پله ی پدر پولدار دختر و داشتن زندگی راحت و مرفه!

  [HR][/HR]
  دوره انقلاب تا چند سال پیش

  در این دوره روش های مخ زنی تغییری کرد اساسی و به نام خواستگاری تغییر نام داد.یک آقا پسر گل باقالی با یک دسته گل و شیرنی همراه مادر و پدر به خانه دختر مورد نظر رفته و بعد از انجام کار های اداری لازم! از قبیل تعیین مهریه و شیر بها و .... دختر و پسر به صورت رسمی دوست دختر و دوست پسر می شدند که بهش زن و شوهر می گفتند!لازم به ذکر است که در انتهای این دوره نقش تکنولوژی در مخ زنی نمایان شد و سوال حیاتی و سرنوشت ساز عزیزم ساعت چنده توسط یکی از پیشگامان عرصه مخ و مخ زنی جناب آقای الف .ی اختراع گشت.و اما ویژگی های لازم برای مخ زدن دختر خانوم ها:


  * سر به زیر بودن آقا پسر(که واقعاً خیلی شرط سختی بوده)

  *داشتن سیبیل جهت نمایش مردانگی


  هدف از مخ زنی:تشکیل خانواده

  [HR][/HR]
  دوره امروز

  به گواهی تاریخ در هیچ دوره ای به اندازه امروز مخ زدن دختر ها سخت تر نبوده و نخواهد بود! به طوری که امروز اگر یک پسر بخواهد مخ دختری را تیلیط(ترید) نمایدباید حتی الامکان و از نظر ظاهری شبیه یک دختر باشد تا آن دختر معصوم بتواند با پسر احساس نزدیکی کند!

  ویژگی های اساسی جهت مخ زدن:

  *داشتن ماشین و موبایل و سایر وسایل مدرن که نشان دهنده احترام به تکنولوژی می باشد!

  *تسلط به زبان انگلیسی جهت گفتن عبارات
  ok عزیزم- چشم honey –momi وDady رفتن بیرون و من تنهام!-I love u و ....

  *آشنایی به اینترنت و یاهو مسنجر ولی در عین حال انکار کردن این ویژگی در جمع!

  *نداشتن سیبیل و پشم و پیلی و به طور کلی تمام ویژگی های مردانه دوره های قبلی

  * به روز بودن(Up to date)
  داشتن فامیل در کشور های اروپایی , امریکایی و حوزه دریای کارائیب!

  و هزاران مورد دیگر که شما بهتر از من می دانید!

  هدف از مخ زنی:پر کردن اوقات فراغت و انجام راهکاری جهت حل معضل ازدواج!!

   
موضوعات مشابه با: زمان
انجمن عنوان تاریخ
تصاویر و مطالب جالب و خواندنی پیش بینی زمان مرگ ازطریق "دی. ان. ای" ‏Feb 5, 2015
تصاویر و مطالب جالب و خواندنی جنایات سازمان‌یافته داعش علیه کودکان عراقی ‏Feb 5, 2015
تصاویر و مطالب جالب و خواندنی یک داعشی، زمانی که مانکن بود! + تصویر ‏Jan 2, 2015
تصاویر و مطالب جالب و خواندنی 5 شرکت موفق که زمانی در خدمت نازی ها بوده اند ‏Dec 7, 2014
تصاویر و مطالب جالب و خواندنی وقتی از انکار «ازدواج سفید»، به لزوم تأسیس سازمانی جدید می‌رسیم! ‏Dec 6, 2014
تصاویر و مطالب جالب و خواندنی ازدواج و زندگی همزمان این خانم با 2 برادر!! (+تصاویر) ‏Dec 4, 2014
تصاویر و مطالب جالب و خواندنی فقط یک دقیقه زمان pps ‏Nov 12, 2014
تصاویر و مطالب جالب و خواندنی سازمان سیا هم «آرگو» را نادرست خواند ‏Nov 8, 2014
تصاویر و مطالب جالب و خواندنی زنی که متوجه شد همزمان سه شوهر دارد!! +عکس ‏Nov 1, 2014
تصاویر و مطالب جالب و خواندنی عکسهایی دیدنی از جاهای دیدنی کشور عزیزمان ایران ‏Oct 12, 2014