به "یک پارس" خوش آمدید.

کاربران تگ شده

صفحه 19 از 55 نخستنخست ... 9171819202129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 545
Like Tree17پسند شده

موضوع: اخبار ورزشی از باشگاه پرسپولیس

Ti@ntAn آنلاین نیست.
    کاربر ویژه

هر چه میخواهی باش اما آدم باش!(دکتر شریعتی)
    پسند شده های دریافتی
    387
    پسند شده های ارسالی
    204
    نوشته های وبلاگ
    1

آنتی ویروس شما سیستم عامل کامپیوتر شمامرورگر شما

جنسیت شما ؟ حالت من

شهرت :2822

ویترین مدال ها

تبلیغات

به دنبال كسب سهميه آسيا هستيم

بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در ديدار مقابل نفت تهران بغض پرسپوليس در ورزشگاه آزادي با 5 گل ترکيد.

اميرحسين فشنگچي پس از پيروزي 5 بر يک پرسپوليس مقابل نفت تهران گفت: هواداران بدانند ما در ليگ امسال بد بازي نکرده ايم اما متأسفانه بد نتيجه گرفته‌ايم. اين برد را به تمام هواداران تقديم مي‌کنيم که زحمت کشيدند شرايط طوري بود که نتيجه نمي‌گرفتيم اين پيروزي هديه کوچکي به آنها بود.
    وي ادامه داد: نفت تيم کوچکي نبود، اما امروز بغض پرسپوليس در آزادي ترکيد و 5 گل وارد دروازه حريف کرد.

محمد منصوري هم درباره پيروزي مقابل نفت تهران گفت: براي برد به زمين آمده بوديم و به دنبال کسب سهميه آسيا از ليگ برتر هستيم. کار سختي را در پيش رو داريم، اما هدف‌مان اين است.
    مازيار زارع، هافبک پرسپوليس هم اظهار داشت: امروز برخلاف گذشته هرچه موقعيت داشتيم تبديل به گل شد. خوشبختانه بدشانسي از ما دور شده بود و هر چه زديم وارد دروازه حريف شد. هرچه مي‌گذرد تيم نتايج بهتري مي‌گيرد.

ورزش 3

2. کاربر روبرو از پست مفید Ti@ntAn سپاس کرده است .

Ti@ntAn آنلاین نیست.
    کاربر ویژه

پسند شده های دریافتی
    387
    پسند شده های ارسالی
    204
    نوشته های وبلاگ
    1

جنسیت شما ؟ حالت من

ویترین مدال ها

بادامكي: مقابل نفت انگيزه زيادي داشتم

بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در ديدار مقابل نفت تهران من انگيزه زيادي داشتم.

حسين بادامکي پس از برتري 5 بر يک پرسپوليس برابر نفت تهران در جمع خبرنگاران گفت: گل من حاصل تلاش همه بازيکنان بود ما به فرد نگاه نمي‌کنيم و يک تيم هستيم. امروز با اينکه چندين نفر را در اختيار نداشتيم اما فوتبال روان و شناوري را ارائه کرديم و مستحق پيروزي بوديم.
    وي ادامه داد: در اواخر مسابقه کمي بازي را دست کم گرفتيم و يک گل خورديم. من انگيزه زيادي براي اين بازي داشتم و خوشحالم که توانستم جواب اعتماد دايي را بدهم.

ورزش 3

Ti@ntAn آنلاین نیست.
    کاربر ویژه

پسند شده های دریافتی
    387
    پسند شده های ارسالی
    204
    نوشته های وبلاگ
    1

جنسیت شما ؟ حالت من

ویترین مدال ها

فركي: نفت پرسپوليس را از بحران خارج كرد

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران گفت: با شکست 5 بر يک در ورزشگاه آزادي، ‌پرسپوليس را از بحران خارج کرديم.

حسين فرکي پس از شکست 5 بر يک تيمش مقابل پرسپوليس گفت:‌ امروز نتيجه‌اي نگرفتيم که شايسته تيم ما باشد. بازي خوب پرسپوليس باعث شد ما غافلگير شويم. برخلاف چيزي که پيش‌بيني مي‌‌کرديم و تمرينات بانشاطي که در طول هفته برگزار کرده بوديم انتظار بيشتري داشتيم. برنامه ويژه‌اي براي اين بازي داشتيم اما روز بدي را سپري کرديم.
    وي ادامه داد: امروز روز بدشانسي ما بود و طبيعت فوتبال همين است؛ خوب بازي نکرديم و باختيم. با توجه به شرايطي که پرسپوليس داشت و بحراني که با آن روبه‌رو شده بود اين نتيجه باعث شد از بحران خارج شود. ما هم مزد بدبازي کردن خودمان را با دريافت 5 گل گرفتيم. بايد از بازيکنان‌مان انتقاد کنيم چرا با اين همه انگيزه و نشاط امروز مقابل پرسپوليس بد بوديم. بخشي از اين شکست به خود بازيکنان برمي‌گردد و قسمتي به تجربه کم آنها. قبل از بازي هم گفته بودم پرسپوليس هميشه پرسپوليس است حتي اگر سه چهار بازيکن خود را نداشته باشد آنها خوب بازي کردند، اگر چه ما هم بي‌دقت بوديم.

سرمربي نفت تهران در ادامه تصريح کرد: گل زودهنگام در نيمه اول تأثير بدي روي تيم ما گذاشت و با نتيجه يک بر صفر به رختکن رفتيم. بين دو نيمه براي بازيکنان صحبت کردم و به آنها تأکيد داشتم ابتدا و انتهاي مسابقه حواس خود را جمع کنند، اما متأسفانه با وجود تأکيدم هنوز روي صندلي ننشسته بودم که گل دوم را هم دريافت کرديم. مي‌توانستيم جبران کنيم اما خوب نبوديم.
    وي با اشاره به بازي خوب پرسپوليس در اين ديدار عنوان کرد:‌ پرسپوليس با تجربه خود توپ را در زمين به گردش درآورد و با توجه به بازيکنان خوبي که در اختيار دارد. انتظار ما هم همين است، اما بازيکنان ما اختيار توپ را نداشتند و بيشتر خودمان در زمين مي‌دويديم.

فرکي در مورد عدم تمايل وزارت نفت به تيم‌داري و اينکه آيا اين موضوع در بازي امروز تأثير داشت، گفت: مسئول پاسخگويي به اين سؤالات نيستم. امروز خوشحال بودم ميهمانان ورزشي زيادي براي تماشاي اين ديدار آمده بودند. هيات مديره نفت و دادکان ما را شرمنده کردند. آنها به خاطر من و دايي آمده بودند. از اسکوربورد متوجه شدم که دادکان در ورزشگاه است. اين سؤالات را از مسئولان نفت بپرسيد جواب بهتري مي‌دهند.
    و ي در پاسخ به اين سؤال که به عنوان يک پيشکسوت شما چه نظري داريد، گفت: اگر در فوتبال ما بخش خصوصي اين معني را دارد که مي‌بينيد، بهتر است از تيم‌هاي دولتي حمايت کنيم، اما اگر چيزي است که در دنيا مرسوم است، دولت خودش را کنار بکشد، بهتر خواهد بود. بايد با بسترسازي شرايط براي انجام کار فراهم شود.
    سرمربي نفت تهران در مورد شرايط اين تيم در ادامه رقابت‌هاي ليگ برتر گفت: کار ما براي ادامه ليگ سخت شد. تيم خوبي داريم اما کمبود هم داريم مهم‌ترين آن هم تجربه است. بازي‌هاي گذشته نشان داديم فوتبال را خوب بازي مي‌کنيم اما بازي بد امروز مقابل پرسپوليس براي من سؤال است، البته بازيکناني داشتيم که تا حالا به ورزشگاه آزادي نيامده بودند.

وي ادامه داد: شرايطي داريم که تيم‌هاي پائين‌تر ما خطر بيشتري براي سقوط احساس مي‌کنند. البته جايگاه ما هم چندان مطمئن نيست و همين موضوع حساسيت بازي‌ها را بالا مي‌برد. بايد در سه ديدار آينده تلاش بيشتري براي جبران کنيم و امتيازهاي لازم را بگيريم.
    فرکي در واکنش به اين سؤال که شما ضد فوتبال بازي نکرديد، گفت: در رختکن به بازيکنان گفتم و تذکر دادم. مشخص بود که بازيکنان ما مقابل پرسپوليس استرس دارند؛ تيم جواني داريم قبل از بازي هم گفتم که دوست دارم فوتبال زيبا بازي کنيد. در شرايطي هستيم که 15 مساوي داشتيم اما متأسفانه بازي را وگذار کرديم، اما پرسپوليس به خاطر تفاوت‌هايش با ما امروز روي خوش فوتبال را ديد.

ورزش 3

Ti@ntAn آنلاین نیست.
    کاربر ویژه

پسند شده های دریافتی
    387
    پسند شده های ارسالی
    204
    نوشته های وبلاگ
    1

جنسیت شما ؟ حالت من

ویترین مدال ها

سپهر حيدري به بيمارستان منتقل شد

سپهر حيدري کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس تهران به دليل مصدوميت در جريان بازي با مس کرمان به بيمارستان منتقل شد.

حيدري در دقيقه 52 ديدار با مس کرمان با عليرضا حقيقي سنگربان تيم پرسپوليس برخورد کرد و به شدت آسيب ديد.
    کاپيتان پرسپوليس پس از اين صحنه تعويض شد و جاي خود را به ابراهيم شکوري داد و از شدت آسيب ديدگي در نيمکت ذخيرهاي پرسپوليس اشک مي ريخت.
    پس از 20 دقيقه آمبولانس ورزشگاه آزادي به سمت نيمکت پرسپوليس تهران آمد و سپهر حيدري را به همراه يکي از اعضاي تيم پزشکي پرسپوليس راهي بيمارستان کرد.
    ديدار تيم هاي پرسپوليس و کرمان در چارچوب هفته سي دوم رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي کشور در ورزشگاه آزادي در حال برگزاري است.

Ti@ntAn آنلاین نیست.
    کاربر ویژه

پسند شده های دریافتی
    387
    پسند شده های ارسالی
    204
    نوشته های وبلاگ
    1

جنسیت شما ؟ حالت من

ویترین مدال ها

تساوي شاگردان دايي و مرفاوي در ورزشگاه آزادي

تيم‌هاي پرسپوليس و مس کرمان در هفته سي و دوم ليگ برتر به تساوي رضايت دادند.

ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و مس کرمان از هفته سي و دوم ليگ برتر باشگاه‌هاي ايران از ساعت 20:25 امشب در ورزشگاه آزادي و در حضور 15 هزار هوادار برگزار شد که در نهايت با نتيجه بدون گل به پايان رسيد.

مسي‌ها در نيمه اول بازي را بهتر آغاز کردند و با ايجاد چند موفعيت نصفه و نيمه چند خطر را روي دروازه پرسپوليس به وجود آوردند. در ادامه کار سرخپوشان بر توپ و ميدان احاطه پيدا کردند و توسط هادي نوروزي در دقيقه 19 بهترين موقعيت را به وجود آوردند که اين فرصت از دست رفت.

از دقيقه 20 به بعد دوباره مس کرمان بازي را در دست گرفت. سفيد و نارنجي‌پوشان کرماني توسط ادينهو، بازيکن زهردار برزيلي با چند شوت دروازه پرسپوليس را هدف قرار دادند که اين شوت‌ها نيز راه به جايي نبرد.
    در دقيقه 30 محمد منصوري براي پرسپوليس از روي ضربه ايستگاهي ضربه‌اي را نواخت که با کمترين فاصله راهي اوت شد.

شاگردان دايي که در حسرت رسيدن به گل تقلا مي‌کردند در دقيقه 39 مي‌توانستند در بهترين موقعيت بازي را به سود خود کنند. هادي نوروزي در اين دقيقه روي فراري که انجام داد در موقعيتي تک به تک بهترين فرصت پرسپوليس براي رسيدن به گل را از دست داد و توپ را به بالاي دروازه فرستاد. محمد منصوري نيز در دقيقه 45 يک فرصت خوب ديگر را از دست داد تا بازي در نيمه اول با تساوي بدون گل به پايان برسد.

با آغاز نيمه دوم مس کرمان بازهم بازي را بهتر آغاز کرد و بازيکنان اين تيم در همان دقايق ابتدايي توسط محمد منصوري و مهرداد پولادي دو موقعيت ديگر را از دست دادند که در اين بين فرصت پولادي کمي خطرناک‌تر بود.
    اين مسابقه تا دقيقه 72 پاياپاي و بدون اتفاق ويژه‌اي دنبال شد که در اين دقيقه مصطفي سيفي با برخورد با حقيقي نقش بر زمين شد که داور اعتقادي به پنالتي نداشت و بازي را ادامه پيدا کرد.

ادينهو در دقايق 81 و 82 دو شوت پياپي را راهي دروازه سرخپوشان کرد که باز هم اين دو فرصت راه به جايي نبردند تا همچنان دروازه‌ها بسته باقي بمانند. در دقيقه 85 ادينهو از روي يک ضربه ايستگاهي در موقعيتي ايده‌‌‌‌آل و فرصتي خطرناک توپ را به تيرک دروازه کوبيد و در بازگشت هاشميان با شوتي از راه دور دروازه ارشاد يوسفي را تهديد کرد.
    دقايق پاياني باز هم مس تيم برتر نشان داد و چند موقعيت ديگر را به وجود آورد که با درخشش حقيقي اين فرصت‌ها هم از دست رفت تا در نهايت بازي با تساوي بدون گل به پايان برسد.

عليرضا فغاني، داور اين ديدار به محمد پولادي از مس و هادي نوروزي از پرسپوليس کارت زرد نشان داد. وي در دقايق تلف شده نيمه دوم با نشان دادن کارت زرد دوم هادي نوروزي را اخراج کرد.
    پرسپوليس با اين تساوي 54 امتيازي شد و با يک بازي بيشتر نسبت به تراکتورسازي به رده چهارم صعود کرد و مس نيز 48 امتيازي شد.
    ديدار تيم‌هاي استقلال و شاهين نيز قبل از اين ديدار با تساوي بدون گل به پايان رسيد.

ترکيب پرسپوليس:
    عليرضا حقيقي، سپهر حيدري (56- ابراهيم شکوري)، مجتبي شيري، سکوبرت، سامان آقازماني، حسين بادامکي (74- حسين بادامکي)، تياگو، مازيار زارع، هادي نوروزي، محمد منصوري (60- وحيد هاشميان) و حميد علي‌عسگري

ترکيب مس کرمان:
    ارشاد يوسفي، قاسم دهنوي، پيروز قرباني، ميلاد فخرالديني، عادل کلاه‌کج، محمد منصوري، مصطفي سيفي، ادينهو، کيوان امرايي، شجاع خليل‌زاده، مهرداد پولادي

*Mandana* آنلاین نیست.
    کاربر ویژه

faghat khande
    پسند شده های دریافتی
    126
    پسند شده های ارسالی
    32
    نوشته های وبلاگ
    1

جنسیت شما ؟ حالت من

شهرت :546

ویترین مدال ها

پرسپولیس برابر مس متوقف شد
    تیم فوتبال پرسپولیس با توقف برابر مس هر چند موقتا به رده چهارم صعود کرد اما شانش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کاهش داد.

مهر:سومین دیدار از روز نخست هفته سی و دوم رقابتهای فوتبال لیگ برتر از ساعت 20:25 دقیقه امروز پنجشنبه بین تیم های پرسپولیس و مس کرمان برگزار شد که در پایان دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند. در این دیدار که قضاوت آن بر عهده علیرضا فغانی بود، کمتر از 15 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور داشتند.

شاگردان صمد مرفاوی در این دیدار با وجود اینکه در ورزشگاه آزادی بازی می کردند اما بهتر از پرسپولیس بازی کردند و موقعیت های زیادی هم برای گلزنی داشتند که مهمترین آن ضربه ایستگاهی ادینهو بود که در دقایق پایانی به تیر افقی دروازه سرخپوشان خورد.

شاگردان علی دایی نیز هر چند برای رسیدن به پیروزی تلاش زیادی کردند اما نتوانستند دروازه حریف کرمانی را باز کنند و در شرایطی که موقعیت زیادی برای گلزنی نداشتند، دو امتیاز را از دست دادند تا شانس شان برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا کمتر از قبل شود و روی کاغذ هم شانسی برای قهرمانی نداشته باشند.

با تساوی که رقم خورد تیم فوتبال پرسپولیس 54 امتیازی شد و موقتا به رده چهارم جدول رده بندی صعود کرد و باید منتظر دیدار روز جمعه تراکتورسازی برابر صبای قم باشد. تراکتورسازی با یک بازی کمتر 53 امتیاز دارد. مس کرمان هم با تساوی برابر پرسپولیس 48 امتیازی شد و همچنان در رده هفتم باقی ماند.

جمعه - 9/2/90
    * صنعت نفت آبادان ـ سپاهان اصفهان، ساعت 18، ورزشگاه تختی آبادان
    * سایپای البرز ـ پیکان قزوین، ساعت 18، ورزشگاه انقلاب کرج
    * ملوان بندرانزلی ـ استیل آذین تهران، ساعت 18، ورزشگاه تختی بندرانزلی
    * راه‌آهن شهرری ـ نفت تهران، ساعت 18، ورزشگاه اکباتان تهران
    * پاس همدان ـ شهرداری تبریز، ساعت 18، ورزشگاه قدس همدان
    یکشنبه - 11/2/89
    * تراکتور‌سازی تبریز ـ صبای قم، ساعت 18، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز

جدول رده بندی لیگ برتر:
    1- سپاهان اصفهان 62 امتیاز
    2- استقلال تهران59 امتیاز
    3- ذوب آهن اصفهان 57 امتیاز
    4- پرسپولیس تهران 54 امتیاز
    5- تراکتورسازی تبریز 53 امتیاز (یک بازی کمتر)
    6- فولاد خوزستان 48 امتیاز - تفاضل گل 17+
    7- مس کرمان 47 امتیاز - تفاضل گل 8+
    8- ملوان بندرانزلی 45 امتیاز
    9- صنعت نفت آبادان 41 امتیاز
    10- صبای قم 37 امتیاز
    11- شاهین بوشهر35 امتیاز - تفاضل گل 2-
    12- پاس همدان 34 امتیاز - تفاضل گل 13-
    13- نفت تهران 33 امتیاز - تفاضل گل 5-
    14- شهرداری تبریز 33 امتیاز - تفاضل گل 11-
    15- سایپای البرز 32 امتیاز
    16- راه آهن شهرری 31 امتیاز
    17- پیکان قزوین 29 امتیاز
    18- استیل آذین 25 امتیاز

1390/02/09
    بسلامتی رفیقی که وقتی میره رو ترازو معرفتش از وزنش بیشتره

Ti@ntAn آنلاین نیست.
    کاربر ویژه

پسند شده های دریافتی
    387
    پسند شده های ارسالی
    204
    نوشته های وبلاگ
    1

جنسیت شما ؟ حالت من

ویترین مدال ها

پرسپوليس با 3گل الاتحاد عربستان را بدرقه كرد

تيم فوتبال پرسپوليس الاتحاد عربستان را سه بر 2 شکست داد تا در زمين بازي شيطنت سعودي‌ها را پاسخ بدهيم.

دومين بازي پرسپوليس در دور برگشت ليگ قهرمانان آسيا از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادي برابر الاتحاد عربستان و در حضور بيش از 14 هزار تماشاگر برگزار شد که پرسپوليس با نتيجه سه بر2 برابر نماينده عربستان به پيروزي رسيد تا بهترين پاسخ را به شيطنت‌ها و جو سازي‌ آل سعود پاسخ داده باشد.
    رسانه‌هاي عربي در چند روز گذشته مدام عليه ايران جوسازي کرده بودند که امروز با شکست در ميدان فوتبال اين شايعه‌پراکني‌ها پاسخ داده شد.
    حميد علي عسگر در دقايق 15 و 69 و آرفي در دقيقه 16 براي پرسپوليس گلزني کردند. محمد راشد در دقيقه 19 و سکوبرت( گل به خودي در دقيقه90+4) گل‌هاي الاتحاد را به ثمر رساند.
    با اين پيروزي پرسپوليس 5 امتيازي شد و به رده سوم صعود کرد و الاتحاد همچنان 10 امتيازي در صدر جدول باقي‌ ماند.سرخپوشان با اين برد به صعود به مرحله حذفي اميدوار شدند و کار صعود‌ آنها به روز آخر و اما و اگر نتايج ديدارها کشيده شد.
    محسن باسما داور سوريه‌اي به مازيار زارع و آرفي از پرسپوليس و اسامه حربي، سعود کريمي از الاتحاد کارت زرد نشان داد.

پرسپوليس در صورت برتري در اين ديدار و توقف بنيادکار برابر الوحده امارات شانس صعود به مرحله بعدي را پيدا مي‌کند. بنياد کار 5 امتيازي در رده دوم است و الوحده سه امتيازي سوم است.

ترکيب پرسپوليس:
    عليرضا حقيقي، مجتبي شيري، سکو برت،عليرضا نورمحمدي، حميد علي عسگر، مازيار زارع، حسين بادامکي(مهدي شيري 90+3)، سامان آقازماني، محمد نوري، اشپيتيم آرفي و هادي نوروزي( از دقيقه 87 امير حسين فشنگچي)
    سرمربي: علي دايي

*جدول رده‌بندي:
    1- الاتحاد، 5 بازي، 10 امتياز (صعود کرد)
    2-بنيادکار، 5 بازي، 8 امتياز
    3-پرسپوليس، 5 بازي، 5 امتياز
    4- الوحده، 5 بازي، 3 امتياز (حذف شد)

منبع:ورزش 3

Ti@ntAn آنلاین نیست.
    کاربر ویژه

پسند شده های دریافتی
    387
    پسند شده های ارسالی
    204
    نوشته های وبلاگ
    1

جنسیت شما ؟ حالت من

ویترین مدال ها

كاشاني: اين پيروزي برايمان بسيار با اهميت بود

سرپرست باشگاه پرسپوليس تهران ضمن تکذيب انتشار اخباري مبني بر مذاکره با مربيان و بازيکنان براي حضور در اين تيم براي فصل آينده، گفت: پيروزي برابر الاتحاد عربستان برايمان بسيار با اهميت بود.

''حبيب کاشاني'' در پايان ديدارتيم هاي پرسپوليس و الاتحاد خاطرنشان کرد: اين پيروزي مهم مبارک هواداران باشد و از اينکه ديدار حساس با نماينده عربستان را پيروز شديم بسيار خوشحال هستم.
    وي افزود: در پايان ديدار امروز شادماني را در چهره هواداران پرسپوليس ديدم که از مساله بسيار خوشحال هستم.
    سرپرست باشگاه پرسپوليس تهران اظهار داشت:علي دايي در ابتداي فصل به ما قول قهرماني در يک جام را داده است که اميدوارم اين مساله به واقعيت تبديل شود و در ليگ هم بتوانيم سهميه حضور در آسيا را به دست آوريم.
    وي در مورد مذاکره با مربيان براي فصل آينده گفت: در روزنامه ها و خبرگزاري ها از منصور ابراهيم زاده، لوکا بوناچيچ، دنيزلي، استيلي و علي دايي به عنوان گزينه هاي ما براي فصل آينده ياد مي شود در حالي باشگاه هنوز هيچ تصميمي براي فصل آينده نگرفته است.
    کاشاني ادامه داد: برخي از اين نام ها از سوي دلالان مطرح مي شود و ما نبايد فکر خود را به اينگونه مسايل درگير کنيم.
    وي در مورد انتشار اخباري مبني بر مذاکره باشگاه پرسپوليس با ادينهو مهاجم بزريلي تيم مس کرمان گفت: اين مساله صحت ندارد و پرسپوليس همانند برخي باشگاه ها نيست که پيش از پايان فصل با بازيکنان ديگر تيم هاي گفت وگو کند.
    کاشاني در خصوص وضعيت هيات مديره اين باشگاه عنوان کرد: 19 ماه است که به عنوان سرپرست فعاليت مي کنم و اميدوارم که هر چه سريعتر هيات مديره باشگاه از سوي سازمان تربيت بدني مشخص شود.
    سرپرست باشگاه پرسپوليس در مورد آينده خود در اين باشگاه گفت: اگر در جام حذفي به مقام قهرماني دست يابيم دوست دارم دراين تيم به فعاليت خود ادامه بدهم.
    گفتني است؛ تيم فوتبال پرسپوليس با وجود برتري 3 بر 2 برابر الاتحاد عربستان از گردونه مسابقات ليگ قهرمانان آسيا کنار رفت.

منبع:ورزش 3

Ti@ntAn آنلاین نیست.
    کاربر ویژه

پسند شده های دریافتی
    387
    پسند شده های ارسالی
    204
    نوشته های وبلاگ
    1

جنسیت شما ؟ حالت من

ویترین مدال ها

دايي: حذف شديم،‌ اما براي حيثيت‌مان مقابل الاتحاد بازي كرديم

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: امروز مقابل نماينده عربستان براي حيثيت‌مان بازي کرديم، هر چند از ليگ قهرمانان آسيا حذف شديم.

علي دايي در نشست خبري پس از پيروزي 3 بر 2 مقابل الاتحاد اظهار داشت: بازي خوبي بود. نيمه اول حق ما برد بود. بچه هاي ما بازي خوبي انجام دادند و وظايف خود را در زمين پياده کردند.
    وي افزود: به غير از يک ضربه ايستگاهي موقعيت ديگري روي دروازه ما ايجاد نشد. در 5 دقيقه پاياني روي آن اشتباه خودمان به خودمان گل زديم ولي در اين بازي حيثيتي سربلند از زمين بيرون آمديم.
    دايي ادامه داد: اين تلخ ترين پيروزي در زمان بازيگري و مربيگري من بود و از تمامي بازيکنانم تشکر مي کنم که توانستيم تيم بزرگي مثل الاتحاد را شکست دهيم. بر خلاف آنچه که شما خبرنگاران مي نوشتيد الاتحاد با تمام قوا به تهران آمد ولي ما با اين شکست حسرت روزهاي گذشته را مي خوريم و اميدواريم در ادامه راهمان در ليگ برتر و جام حذفي موفق شويم.

سرمربي اين تيم تاکيد کرد: در مسابقات ما مقابل الوحده و بنيادکار خوب نتيجه نگرفتيم که حاصلش همين مي شود.
    وي در پاسخ به اين سوال که آيا اين شکست براي شما تلخ نبود، گفت: اين همان طور که گفتم اين تلخ ترين حذفم بود. قدر موقعيت هايمان را ندانستيم اما زيبايي فوتبال به همين است و اين درسي براي من و بازيکنانم خواهد شد که در آينده دقت کنيم.
    در ادامه خبرنگار مذکور گفت از محروميت پرسپوليس نمي ترسيد، دايي هم با لحن خاص خود پاسخ داد: شما از خودتان ما را به دادگاه مي بريد، محروم مي کنيد و من از شما سوال مي کنم اگر پرسپوليس محروم شود چه نفعي براي شما دارد؟! متاسفانه هميشه نگاه منفي داريد. مگر من مدير باشگاه هستم. راجع به فوتبال حرف نمي زنيد و به حاشيه ها توجه مي کنيد.
    در ادامه نشست خبرنگاري پرسيد با پيروزي بنيادکار و برد پرسپوليس ممکن است، شانس صعود داشته باشيد که دايي با تعجب گفت: اصلا اينگونه نيست و به بازي رودر رو نگاه مي کنند. ما عملا حذف شديم و براي حيثيتمان بازي مي کنيم.

دايي در پاسخ به اين سوال که آيا به خاطر شرايط سکوها ممکن است، اتفاقاتي در ديدار الوحده و بنيادکار افتاده باشد و اينکه شايد اين دو تيم نخواهند، يک تيم ايراني به مرحله بعدي صعود کند، اظهار داشت: اين حرف ها چيست که مي گوييد. گفتيم که همه چيز کامپيوتري شده اما نگفتيم ديگر اين قدر زمان به روز است که اين اتفاقات درون مسابقه رخ دهد.

در ادامه دوباره خبرنگاري از دايي پرسيد شايد آنها واقعا دوست نداشتند يک تيم ايراني صعود کند که سرمربي پرسپوليس گفت: من اين حرف هايي که شما مي زنيد را قبول ندارم. به نظرم اين حرف ها ربطي به اين کنفرانس ندارد.

Ti@ntAn آنلاین نیست.
    کاربر ویژه

پسند شده های دریافتی
    387
    پسند شده های ارسالی
    204
    نوشته های وبلاگ
    1

جنسیت شما ؟ حالت من

ویترین مدال ها

تبلیغات

زارع: از شنيدن خبر حذف پرسپوليس فقط حسرت خورديم

کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: از شنيدن خبر حذف تيم در رختکن فقط حسرت خورديم.

مازيار زارع پس از برتري سه بردو برابر الاتحاد عربستان در جمع خبرنگاران گفت:در خط هافبک بازي خوب و فشرده‌اي انجام داديم و قدرت تاکتيکي خود را به تيم الاتحاد ديکته کرديم اما زماني که تمرکز خود را از دست داديم دو گل خورديم.
    وي ادامه داد: از اين برد خوشحال بوديم اما وقتي خبر حذف خود را در رختکن شنيديم فقط حسرت خورديم.

حميد علي‌عسگر که دو گل پرسپوليس را در اين بازي زد پس از مسابقه در جمع خبرنگاران گفت: بازي خوبي بود. حسرت ديدارهاي گذشته را امروز بيشتر خورديم.
    وي ادامه داد: گل‌هايي که من زدم حاصل تلاش تمام بازيکنان بود. الاتحاد براي باخت نيامده بود ولي مشکلاتي در خط دفاعشان داشتند.

صفحه 19 از 55 نخستنخست ... 9171819202129 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع